Licensed to Down East Sports Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 07/08/2018 06:36 AM
                  MAINE USATF 15 & UNDER MEEETS - 07/05/2018                   
                                    MEET A                                     
                                   WESTBROOK                                   
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash 8 & un
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Mariello, Mia              8 Saco Bay Strider         16.84   1 
  2 Boudreau, Briella          8 Freeport Track           17.64   5 
  3 Potts, Cali                6 Cny Track Club           17.84   2 
  4 Krantz, Greta              8 Westbrook Summer         17.94   5 
  5 Ross, Madison              8 Westbrook Summer         18.57   4 
  6 Seekins, Payton            7 Cny Track Club           18.74   2 
  7 Lucas, Taylor              8 Wind Park/Rec            18.99   4 
  8 Roy, Alexa                 8 TRAIL                    19.12   5 
  9 Dube, Grace                8 Westbrook Summer         19.19   4 
 10 Reel, Renee                8 TRAIL                    19.64   2 
 11 Johnson, Quinn             6 TRAIL                    21.09   5 
 12 Rimkunas, Edelawit         7 Gorham                   22.06   1 
 13 Johnson, Natalie           6 Westbrook Summer         22.42   4 
 14 Pierce, Sally              7 Falmouth Flyers          22.87   4 
 15 Dickson, Kelenese          5 Wind Park/Rec            23.00   3 
 16 Desmond, Caroline          6 TRAIL                    23.06   2 
 17 Goodwin, Annalynne         7 Wind Park/Rec            23.28   3 
 18 Schulz, Elliot             7 Wind Park/Rec            23.96   4 
 19 Carbone, Myah              6 TRAIL                    25.06   3 
 20 Knight, Autumn             6 Westbrook Summer         25.43   1 
 21 Tate, Lydia                5 TRAIL                    26.99   4 
 
Girls 400 Meter Dash 8 & un
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Potts, Cali                6 Cny Track Club         1:34.42   2 
  2 Seekins, Payton            7 Cny Track Club         1:40.71   1 
  3 Krantz, Greta              8 Westbrook Summer       1:45.59   1 
  4 Boudreau, Briella          8 Freeport Track         1:45.97   1 
  5 Lucas, Taylor              8 Wind Park/Rec          1:47.05   2 
  6 Roy, Megan                 8 TRAIL                  1:56.12   2 
  7 Schulz, Elliot             7 Wind Park/Rec          1:57.39   2 
  8 Pierce, Sally              7 Falmouth Flyers        1:59.60   1 
  9 Johnson, Quinn             6 TRAIL                  2:13.44   2 
 10 Rimkunas, Edelawit         7 Gorham                 2:29.97   1 
 11 Dickson, Kelenese          5 Wind Park/Rec          2:55.22   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay 8 & un
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:23.09  
 
Girls Long Jump 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mariello, Mia              8 Saco Bay Strider       7-11.50  
  2 Boudreau, Briella          8 Freeport Track         7-04.50  
  3 Jarochym, Paige            8 York                   7-04.00  
  4 Roy, Alexa                 8 TRAIL                  7-03.50  
  5 Roy, Megan                 8 TRAIL                  7-00.50  
  6 Potts, Cali                6 Cny Track Club         7-00.00  
  7 Dickson, Khloey            8 Wind Park/Rec          6-09.50  
  8 Huntley, Ida               8 Westbrook Summer       6-08.50  
  9 Reel, Renee                8 TRAIL                  6-06.50  
 10 Gilley, Abigail            8 TRAIL                  6-03.00  
 11 Krantz, Greta              8 Westbrook Summer       6-01.50  
 12 Mayo, Jovie                7 TRAIL                  5-10.50  
 13 Connolly, Aubrey           7 Westbrook Summer       5-09.00  
 14 Ross, Madison              8 Westbrook Summer       5-04.00  
 15 Lucas, Taylor              8 Wind Park/Rec          5-02.00  
 16 Cirone, Sidney             7 Gorham                 5-01.00  
 17 Andre, Fern                5 Westbrook Summer       4-09.50  
 18 Tracy, Caitlin             7 Westbrook Summer       4-07.50  
 18 Johnson, Quinn             6 TRAIL                  4-07.50  
 20 Goodwin, Annalynne         7 Wind Park/Rec          4-06.00  
 21 Dube, Grace                8 Westbrook Summer       4-04.50  
 22 Carter, Amaya              7 Westbrook Summer       4-04.00  
 23 Desmond, Caroline          6 TRAIL                  4-00.00  
 24 Murphy, Jaydn              7 Gorham                 3-11.00  
 25 Pierce, Sally              7 Falmouth Flyers        3-08.00  
 25 Johnson, Natalie           6 Westbrook Summer       3-08.00  
 27 Knight, Autumn             6 Westbrook Summer       3-05.50  
 28 Carbone, Myah              6 TRAIL                  3-01.00  
 29 Rimkunas, Edelawit         7 Gorham                 2-07.00  
 -- Seekins, Payton            7 Cny Track Club            FOUL  
 
Girls Javelin Throw 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mariello, Mia              8 Saco Bay Strider         39-09  
  2 Reel, Renee                8 TRAIL                    36-08  
  3 Roy, Megan                 8 TRAIL                    36-02  
  4 Dickson, Khloey            8 Wind Park/Rec            32-05  
  5 Roy, Alexa                 8 TRAIL                    31-03  
  6 Dube, Grace                8 Westbrook Summer         20-09  
  7 Goodwin, Annalynne         7 Wind Park/Rec            18-00  
  8 Mayo, Jovie                7 TRAIL                    17-03  
  9 Carbone, Myah              6 TRAIL                    15-02  
 10 Tracy, Caitlin             7 Westbrook Summer         11-01  
 11 Tate, Lydia                5 TRAIL                     9-10  
 12 Knight, Autumn             6 Westbrook Summer          9-05  
 13 Andre, Fern                5 Westbrook Summer          9-00  
 13 Desmond, Caroline          6 TRAIL                     9-00  
 
Girls 800 Meter Race Walk 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gilley, Abigail            8 TRAIL                  6:48.00  
  2 Morris, Leela Marie        6 Gorham                 6:55.60  
  3 Carter, Amaya              7 Westbrook Summer       6:55.90  
  4 Connolly, Aubrey           7 Westbrook Summer       6:57.70  
  5 Murphy, Jaydn              7 Gorham                 6:57.90  
  6 Mayo, Jovie                7 TRAIL                  7:34.30  
  7 Andre, Fern                5 Westbrook Summer       8:49.90  
  8 Cirone, Sidney             7 Gorham                10:42.40  
 
Girls 100 Meter Dash 9-10
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Foley, Ashley             10 Portland Rec             15.56   3 
  2 Weisberg, Macey            9 Portland Rec             15.58   3 
  3 Crump, Jordyn             10 TRAIL                    15.62   1 
  4 Smyth, Anna               10 Saco Bay Strider         16.10   6 
  5 Hatch, Alexandria         10 Scarboro                 16.53   4 
  6 Violette, Marina          10 Gorham                   16.62   5 
  7 Dutton, Caroline           9 TRAIL                    17.03   2 
  8 Perry, Hadley             10 Portland Rec             17.14   1 
  9 Baxter, Anastasia         10 Portland Rec             17.46   6 
 10 Carbone, Siena             9 TRAIL                    17.49   1 
 11 DelVecchio, Sadie         10 Westbrook Summer         17.53   6 
 12 Hodge, Emily               9 Westbrook Summer         17.72   2 
 13 Geary, Kate                9 Falmouth Flyers          17.75   7 
 14 Callaghan, Laura          10 Portland Rec             18.02   3 
 15 Knowles, Penelope          9 Portland Rec             18.11   7 
 16 Terhune, Penelope         10 Portland Rec             18.22   5 
 17 Winch, Audrey              9 Portland Rec             18.27   5 
 18 Fraser, Charlotte          9 Scarboro                 18.31   5 
 19 Clukey, Emma               9 Westbrook Summer         18.38   1 
 20 Trieu, Lainey             10 Portland Rec             18.56   4 
 21 Marino, Julia              9 Portland Rec             18.70   1 
 22 Tracy, Trinity             9 Westbrook Summer         18.85   4 
 23 Belliveau-Azzarito, Luci  10 York                     18.90   6 
 24 Chaplin, Breanna           9 TRAIL                    18.92   3 
 25 Richard, Gracie           10 TRAIL                    18.97   2 
 26 Snyder, Sofie             10 Patriot T. C.            19.00   2 
 27 Johnson, Summer           10 TRAIL                    19.02   4 
 28 Gilbert, Julia            10 Saco Bay Strider         19.05   4 
 29 Anderson, Vivian           9 Westbrook Summer         19.09   6 
 29 Desmond, Charlotte         9 TRAIL                    19.09   2 
 31 Rush, Addison             10 Gorham                   19.12   6 
 32 Louie, Charleston          9 Westbrook Summer         19.34   6 
 33 Holt, Averi                9 York                     19.41   2 
 34 Chase, Violet             10 Westbrook Summer         19.79   5 
 35 Losacco, Isabel            9 Scarboro                 20.06   3 
 36 Krantz, Charlotte         10 Westbrook Summer         21.23   5 
 37 Jarochym, Leah            10 York                     21.39   6 
 38 Desormiers, Isabelle       9 Cny Track Club           22.80   4 
 39 Boonstra, Evelyn          10 TRAIL                    22.87   1  22.87
 40 Stoddard, Faith            9 Westbrook Summer         22.88   3 
 
Girls 400 Meter Dash 9-10
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Perry, Hadley             10 Portland Rec           1:24.22   1 
  2 Hatch, Alexandria         10 Scarboro               1:25.89   3 
  3 Violette, Marina          10 Gorham                 1:28.25   1 
  4 Beeler, Grace             10 Scarboro               1:29.66   1 
  5 Geary, Kate                9 Falmouth Flyers        1:30.90   1 
  6 Sullivan, Cayla            9 Portland Rec           1:32.25   3 
  7 Smyth, Anna               10 Saco Bay Strider       1:32.77   3 
  8 Marino, Julia              9 Portland Rec           1:33.14   1 
  9 DelVecchio, Sadie         10 Westbrook Summer       1:34.59   1 
 10 Trieu, Lainey             10 Portland Rec           1:34.83   2 
 11 Record, Kelsey             9 Cny Track Club         1:35.12   3 
 12 Downing, Maia              9 Gorham                 1:37.08   3 
 13 Richard, Gracie           10 TRAIL                  1:37.44   3 
 14 Johnson, Summer           10 TRAIL                  1:43.81   2 
 15 Davis, Taylor              9 Westbrook Summer       1:46.68   2 
 16 Tracy, Trinity             9 Westbrook Summer       1:48.37   1 
 17 Losacco, Isabel            9 Scarboro               1:49.39   2 
 18 Baxter, Anastasia         10 Portland Rec           2:40.00   2 
 
Girls 1500 Meter Run 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Shields, MACKENZIE        10 Saco Bay Strider       7:17.50  
 
Girls 4x100 Meter Relay 9-10
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Gorham Recreation  'A'                              1:04.40  
  2 Portland Parks and Recreation  'A'                  1:16.34  
  3 Mustang Trailblazers  'A'                           1:18.86  
 -- Gorham Recreation  'B'                             X1:06.02  
 
Girls Long Jump 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Weisberg, Macey            9 Portland Rec          10-08.50  
  2 Wardrop, Julia            10 Scarboro              10-08.00  
  3 Crump, Jordyn             10 TRAIL                  9-06.50  
  4 Foley, Ashley             10 Portland Rec           9-05.00  
  5 Smyth, Anna               10 Saco Bay Strider       9-02.50  
  6 Perry, Hadley             10 Portland Rec           9-01.00  
  7 Carbone, Siena             9 TRAIL                  9-00.00  
  8 Gilbert, Julia            10 Saco Bay Strider       8-10.00  
  9 Sullivan, Cayla            9 Portland Rec           8-04.00  
  9 Shields, MACKENZIE        10 Saco Bay Strider       8-04.00  
  9 Dutton, Caroline           9 TRAIL                  8-04.00  
 12 Hodge, Emily               9 Westbrook Summer       7-07.00  
 13 Stoorza, Kaylee           10 York                   7-04.50  
 13 Beeler, Grace             10 Scarboro               7-04.50  
 15 Johnson, Summer           10 TRAIL                  7-03.50  
 15 Desormiers, Isabelle       9 Cny Track Club         7-03.50  
 17 Snyder, Sofie             10 Patriot T. C.          7-01.50  
 18 Tracy, Trinity             9 Westbrook Summer       7-01.00  
 19 Jarochym, Leah            10 York                   6-11.50  
 20 Geary, Kate                9 Falmouth Flyers        6-10.00  
 20 Belliveau-Azzarito, Luci  10 York                   6-10.00  
 22 Losacco, Isabel            9 Scarboro               6-07.50  
 23 Holt, Averi                9 York                   6-07.00  
 24 Racine, Hailey             9 Gorham                 6-06.00  
 25 Louie, Charleston          9 Westbrook Summer       6-05.00  
 26 Anderson, Vivian           9 Westbrook Summer       6-04.00  
 27 Record, Kelsey             9 Cny Track Club         6-03.50  
 28 Downing, Maia              9 Gorham                 6-02.50  
 29 Stoddard, Faith            9 Westbrook Summer       6-02.00  
 30 Candura, Olive             9 Cny Track Club         6-01.00  
 31 Chase, Violet             10 Westbrook Summer       5-08.50  
 31 Desmond, Charlotte         9 TRAIL                  5-08.50  
 33 Clukey, Emma               9 Westbrook Summer       5-06.00  
 34 Trieu, Lainey             10 Portland Rec           5-01.50  
 35 Terhune, Penelope         10 Portland Rec           5-00.00  
 35 Davis, Taylor              9 Westbrook Summer       5-00.00  
 -- Knowles, Penelope          9 Portland Rec              FOUL  
 
Girls Javelin Throw 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Rush, Addison             10 Gorham                   53-09  
  2 Violette, Marina          10 Gorham                   49-07  
  3 Wardrop, Julia            10 Scarboro                 47-04  
  4 Krantz, Charlotte         10 Westbrook Summer         42-11  
  5 Carbone, Siena             9 TRAIL                    39-03  
  6 Louie, Charleston          9 Westbrook Summer         35-04  
  7 Anderson, Vivian           9 Westbrook Summer         33-06  
  8 Fraser, Charlotte          9 Scarboro                 32-05  
  9 DelVecchio, Sadie         10 Westbrook Summer         32-04  
 10 Snyder, Sofie             10 Patriot T. C.            31-09  
 11 Hatch, Alexandria         10 Scarboro                 29-11  
 12 Clukey, Emma               9 Westbrook Summer         29-00  
 12 Crump, Jordyn             10 TRAIL                    29-00  
 14 Stoddard, Faith            9 Westbrook Summer         28-03  
 15 Dutton, Caroline           9 TRAIL                    26-11  
 16 Candura, Olive             9 Cny Track Club           23-10  
 17 Belliveau-Azzarito, Luci  10 York                     23-02  
 18 Hodge, Emily               9 Westbrook Summer         21-07  
 19 Desmond, Charlotte         9 TRAIL                    21-06  
 20 Desormiers, Isabelle       9 Cny Track Club           20-09  
 21 Richard, Gracie           10 TRAIL                    19-07  
 22 Shields, MACKENZIE        10 Saco Bay Strider         19-02  
 23 Chaplin, Breanna           9 TRAIL                    17-10  
 24 Boonstra, Evelyn          10 TRAIL                    17-02  
 25 Davis, Taylor              9 Westbrook Summer         16-00  
 
Girls 100 Meter Dash 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rubin, CJ                 12 York                     12.70   6 
  2 Violette, Madelyn         12 Gorham                   13.70   4 
  3 Connolly, Ashley          12 Gorham                   14.21   5 
  4 Jacobson, Abigail         12 Cny Track Club           14.31   1 
  5 Pettingill, Avery         12 Scarboro                 14.72   2 
  6 Marshall, Abby            12 Gorham                   15.04   6 
  7 Reed, Julia               12 Gorham                   15.12   2 
  8 Boudreau, Lizalyn         11 Freeport Track           15.28   4 
  9 Fadrigon, Emily           11 Gorham                   15.31   7 
 10 Fecteau, Madilyn          11 Cny Track Club           15.46   2 
 11 Martin, Ava               11 York                     15.57   6 
 12 O'Meara, Audrey           11 TRAIL                    15.61   2 
 13 Machado, Anja             11 Portland Rec             15.72   3 
 14 Caruso, Camryn            12 Gorham                   16.07   6 
 15 Gailey, Shyla             12 Westbrook Summer         16.10   6 
 16 Marsh, Caitlyn            12 Wind Park/Rec            16.26   4 
 17 Woods, Clara              11 Portland Rec             16.28   2 
 18 Collin, Anneliese         11 Portland Rec             16.39   2 
 19 O'Meara, Amelia           12 TRAIL                    16.55   3 
 20 Murerwa, Audrey           11 Westbrook Summer         16.81   5 
 21 Patel, Ruhee              11 Scarboro                 16.93   1 
 22 Dickson, Kaitlyn          11 Wind Park/Rec            17.03   1 
 23 Bryand, Vivian            12 Portland Rec             17.11   5 
 24 Sahney, Priya             11 Scarboro                 17.13   4 
 24 Garber, Megan             12 Westbrook Summer         17.13   4 
 26 Soucy, Kayleigh           11 Saco Bay Strider         17.14   1 
 27 Walker, Madeline          11 Scarboro                 17.21   3 
 28 Migliore, Elspeth         11 Westbrook Summer         17.34   1 
 29 Westbrook, Layla          12 TRAIL                    17.51   3 
 30 Boonstra, Kaelee          12 TRAIL                    17.94   7 
 31 Farley, Monica            12 Wind Park/Rec            17.96   2 
 32 Kingsley, Margaret        11 Wind Park/Rec            18.19   5 
 33 Barr, Katie               12 York                     18.94   6 
 34 Smith, Natalie            12 Gorham                   19.15   6 
 35 Fraser, Olivia            12 Scarboro                 19.43   4 
 36 DeSimio, Isabella         11 Westbrook Summer         21.36   5 
 
Girls 400 Meter Dash 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Flaker, Emerson           11 Scarboro               1:08.33   2 
  2 Ball, Haley               12 Westbrook Summer       1:12.40   4 
  3 Marshall, Abby            12 Gorham                 1:15.03   3 
  4 O'Meara, Audrey           11 TRAIL                  1:16.59   2 
  5 Pettingill, Avery         12 Scarboro               1:17.68   4 
  6 Boudreau, Lizalyn         11 Freeport Track         1:19.95   2 
  7 Jacobson, Abigail         12 Cny Track Club         1:20.00   3 
  8 Collin, Anneliese         11 Portland Rec           1:20.87   3 
  9 Sites, Sabine             12 Cny Track Club         1:25.63   4 
 10 Suleiman, Amina           12 Cny Track Club         1:26.48   2 
 11 McCann, Brigham           11 TRAIL                  1:27.08   4 
 12 Wambui-Kamau, Kamryn      11 TRAIL                  1:29.14   1 
 13 Herrick, Ellery           11 Gorham                 1:30.65   3 
 14 Walker, Madeline          11 Scarboro               1:31.00   3 
 15 Garber, Megan             12 Westbrook Summer       1:33.21   1 
 16 Record, Riley             11 Cny Track Club         1:34.00   3 
 
Girls 1500 Meter Run 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Flaker, Emerson           11 Scarboro               5:48.10  
  2 Day, Meseret              12 Gorham                 6:11.10  
  3 Delaney, Rahel            11 UNA                    6:41.50  
  4 Rush, Evelyn              12 Gorham                 6:43.10  
  5 Sites, Sabine             12 Cny Track Club         7:16.90  
 
Girls Long Jump 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Flaker, Emerson           11 Scarboro              12-06.00  
  2 Connolly, Ashley          12 Gorham                11-05.50  
  3 Ball, Haley               12 Westbrook Summer      11-03.00  
  4 Reed, Julia               12 Gorham                10-03.00  
  5 Fecteau, Madilyn          11 Cny Track Club        10-01.00  
  6 Martin, Ava               11 York                   9-10.00  
  7 Marsh, Caitlyn            12 Wind Park/Rec          9-08.00  
  8 Holland, Jillian          11 York                   9-07.00  
  9 Boonstra, Kaelee          12 TRAIL                  9-05.00  
 10 Barrett, Haley            11 Falmouth Flyers        9-01.00  
 11 Pettingill, Avery         12 Scarboro               9-00.50  
 12 Garber, Megan             12 Westbrook Summer       8-09.50  
 13 Boudreau, Lizalyn         11 Freeport Track         8-06.00  
 13 Westbrook, Layla          12 TRAIL                  8-06.00  
 15 Dickson, Kaitlyn          11 Wind Park/Rec          8-04.50  
 15 Walker, Madeline          11 Scarboro               8-04.50  
 15 Record, Riley             11 Cny Track Club         8-04.50  
 18 Suleiman, Amina           12 Cny Track Club         8-04.00  
 19 Rubin, CJ                 12 York                   8-01.00  
 20 McCann, Brigham           11 TRAIL                  7-06.00  
 20 Kingsley, Margaret        11 Wind Park/Rec          7-06.00  
 22 Murerwa, Audrey           11 Westbrook Summer       7-00.00  
 23 Earley, Kailee            11 York                   6-11.50  
 24 Delaney, Rahel            11 UNA                    6-09.50  
 25 Champagne, Noella         11 TRAIL                  6-04.00  
 26 Patel, Ruhee              11 Scarboro               6-02.00  
 27 DeSimio, Isabella         11 Westbrook Summer       6-00.00  
 28 Drennan, Audrey           12 York                   5-10.00  
 -- Farley, Monica            12 Wind Park/Rec             FOUL  
 
Girls Discus Throw 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gailey, Shyla             12 Westbrook Summer         42-02  
  2 O'Meara, Amelia           12 TRAIL                    32-05  
 
Girls Javelin Throw 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Violette, Madelyn         12 Gorham                   72-08  
  2 Rush, Evelyn              12 Gorham                   71-07  
  3 Marshall, Abby            12 Gorham                   60-05  
  4 O'Meara, Audrey           11 TRAIL                    45-06  
  5 Martin, Ava               11 York                     43-09  
  6 O'Meara, Amelia           12 TRAIL                    43-01  
  7 Smith, Natalie            12 Gorham                   39-02  
  8 Suhy, Lydia               11 TRAIL                    38-07  
  9 Rubin, CJ                 12 York                     38-05  
 10 Drennan, Audrey           12 York                     36-05  
 11 Porch, Sadie              12 Cny Track Club           36-00  
 12 Dickson, Kaitlyn          11 Wind Park/Rec            33-04  
 13 Sahney, Priya             11 Scarboro                 32-09  
 14 Westbrook, Layla          12 TRAIL                    31-08  
 15 Barrett, Haley            11 Falmouth Flyers          31-07  
 16 Record, Riley             11 Cny Track Club           31-03  
 17 Champagne, Noella         11 TRAIL                    30-10  
 18 Fraser, Olivia            12 Scarboro                 29-08  
 19 Kingsley, Margaret        11 Wind Park/Rec            28-09  
 20 Wambui-Kamau, Kamryn      11 TRAIL                    28-00  
 21 Migliore, Elspeth         11 Westbrook Summer         27-02  
 22 Murerwa, Audrey           11 Westbrook Summer         26-00  
 23 Earley, Kailee            11 York                     23-01  
 24 DeSimio, Isabella         11 Westbrook Summer         22-05  
 
Girls 800 Meter Race Walk 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Delaney, Rahel            11 UNA                    4:58.10   10   
  2 Jacobson, Abigail         12 Cny Track Club         5:05.50    8   
  3 Farley, Monica            12 Wind Park/Rec          5:33.80    6   
  4 Herrick, Ellery           11 Gorham                 5:34.80    4   
  5 Flett, Aryana             12 Gorham                 5:49.50    2   
  6 Boonstra, Kaelee          12 TRAIL                  6:26.00    1   
  7 Barr, Katie               12 York                   7:10.50  
  7 Champagne, Noella         11 TRAIL                  7:10.50  
 
Girls 100 Meter Dash 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Connolly, Sydney          14 Gorham                   13.06   4 
  2 Caruso, Alyvia            14 Gorham                   13.20   4 
  3 Littell, Elizabeth        14 Portland Rec             13.41   2 
  4 Crossman, McKenzie        14 Wind Park/Rec            13.80   2 
  5 Napijalo, Ana             14 Westbrook Summer         14.15   4 
  6 Stevenson, Jada           13 Portland Rec             14.21   3 
  7 Regonini, Juliet          14 York                     14.25   2 
  8 Murrin, Audrey            14 York                     14.39   5 
  9 Marino, Grace             13 Portland Rec             14.48   2 
 10 Dinh, Rose                13 Westbrook Summer         14.60   1 
 11 Murphy, Madigan           14 York                     14.71   4 
 12 Piacitelli, Kyla          13 Gorham                   14.79   4 
 13 Childs, Aleia             13 Gorham                   14.94   5 
 14 Morris, Eliza             14 Gorham                   16.08   4 
 15 Reed, Amelia              14 Westbrook Summer         16.55   4 
 16 Miller, Bo                13 Gorham                   16.59   5 
 17 Backman, Eleanor          13 Westbrook Summer         16.80   3 
 18 Flett, Breisha            14 Gorham                   17.27   1 
 
Girls 400 Meter Dash 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Littell, Elizabeth        14 Portland Rec           1:07.67   1 
  2 Boucher, Madison          13 Westbrook Summer       1:17.75   2 
  3 Kocev, Lucy               13 York                   1:22.10   1 
  4 Backman, Eleanor          13 Westbrook Summer       1:32.51   2 
  5 Campbell, Mackinna        13 Westbrook Summer       1:39.34   2 
 
Girls 1500 Meter Run 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kezal, Mia-Claie          14 Saco Bay Strider       5:23.30  
  2 Austerer, Taylor          13 Portland Rec           5:44.60  
  3 Culpovich, Camille        14 Wind Park/Rec          5:47.00  
  4 Hesler, Allie             13 Gorham                 6:20.80  
  5 Catalano, Gwen            13 Westbrook Summer       6:21.20  
  6 Kocev, Lucy               13 York                   6:27.30  
  7 Flett, Breisha            14 Gorham                 6:43.10  
  8 Judice, Maya              13 Saco Bay Strider       6:45.80  
  9 Downing, Ella             13 Gorham                 7:36.80  
 10 Griffith, Isabelle        14 Westbrook Summer       7:57.60  
 
Girls 4x100 Meter Relay 13-14
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Portland Parks and Recreation  'A'                    59.12  
  2 Gorham Recreation  'A'                              1:02.08  
  3 Westbrook Summer Track & Field  'B'                 1:05.00  
 
Girls Pole Vault 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Judice, Maya              13 Saco Bay Strider       5-06.00  
  2 Boucher, Madison          13 Westbrook Summer       5-00.00  
 
Girls Long Jump 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Caruso, Alyvia            14 Gorham                13-10.00   10   
  2 Crossman, McKenzie        14 Wind Park/Rec         13-08.00    8   
  3 Connolly, Sydney          14 Gorham                13-07.50    6   
  4 Murrin, Audrey            14 York                  13-05.00    4   
  5 Dinh, Rose                13 Westbrook Summer      12-10.00    2   
  6 Randall, Megan            14 Scarboro              12-09.00    0.50
  6 Merrill, Katie            14 York                  12-09.00    0.50
  8 Saraceno, Emma            14 Scarboro              12-06.00  
  9 Novak, Ella               13 Gorham                11-09.50  
 10 Stevenson, Jada           13 Portland Rec          11-01.00  
 11 Napijalo, Ana             14 Westbrook Summer      11-00.00  
 12 Kocev, Lucy               13 York                  10-11.50  
 12 Shaw, Riley               14 Wind Park/Rec         10-11.50  
 14 Piacitelli, Kyla          13 Gorham                10-10.00  
 15 Griffith, Isabelle        14 Westbrook Summer      10-09.50  
 16 Bardwell, Gabrielle       13 Falmouth Flyers       10-07.00  
 16 Marino, Grace             13 Portland Rec          10-07.00  
 18 Edge, Adriyanna           13 Wind Park/Rec          9-02.00  
 19 Campbell, Mackinna        13 Westbrook Summer       7-08.00  
 -- Catalano, Gwen            13 Westbrook Summer          FOUL  
 
Girls Discus Throw 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murphy, Madigan           14 York                     66-02  
  2 Boucher, Madison          13 Westbrook Summer         58-05  
  3 Downing, Ella             13 Gorham                   55-06  
  4 Morris, Eliza             14 Gorham                   54-04  
  5 Reed, Amelia              14 Westbrook Summer         39-10  
  6 Backman, Eleanor          13 Westbrook Summer         31-03  
 
Girls Javelin Throw 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morris, Eliza             14 Gorham                   63-10  
  2 Hesler, Allie             13 Gorham                   48-07  
  3 Scott, Abigail            13 Gorham                   44-03  
  4 Murphy, Madigan           14 York                     44-02  
 
Girls 1500 Meter Race Walk 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Miller, Bo                13 Gorham                10:19.70  
  2 Edge, Adriyanna           13 Wind Park/Rec         10:38.50  
 
Girls 100 Meter Dash 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Knight, Shai              15 Portland Rec             14.37  
  2 Marchand, Paige           15 Gorham                   15.29  
  3 Gleason, Ava              15 Scarboro                 15.45  
  4 Grant, Lily               15 Westbrook Summer         17.78  
 
Girls 400 Meter Dash 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Knight, Shai              15 Portland Rec           1:11.51  
 
Girls Long Jump 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Gleason, Ava              15 Scarboro               9-07.00  
 
Girls Javelin Throw 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Grant, Lily               15 Westbrook Summer         43-00  
 
Boys 200 Meter Dash 8 & un
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Woods, Kendrick            8 TRAIL                    35.60   5 
  2 Palmer, Wyatt              8 York                     35.81   6 
  3 Deschambault, Nicholas     8 Falmouth Flyers          36.93   1 
  4 Trenholm, Drew             8 York                     36.98   6 
  5 Laverriere, Keagan         8 Saco Bay Strider         37.56   5 
  6 Reed, Gavin                7 Gorham                   38.10   3 
  7 Langelier, Dane            8 Falmouth Flyers          38.24   2 
  8 Crockett, Callum           7 Wind Park/Rec            38.34   4 
  9 Suleiman, Mahad            8 Cny Track Club           38.42   6 
 10 Lora, Zacarias             8 Portland Rec             38.65   2 
 11 Trieu, Evan                8 Portland Rec             38.96   6 
 12 Coleman, Trey              8 Saco Bay Strider         39.82   1 
 13 Record, Colin              6 Cny Track Club           39.86   5 
 14 Crossman, Landyn           7 Wind Park/Rec            41.10   2 
 15 Herrick, Wyland            8 Gorham                   41.54   3 
 16 Candura, Asher             7 Cny Track Club           42.18   4 
 17 Woods, Dean                7 Portland Rec             42.36   4 
 18 Magnuson, Jonah            6 Falmouth Flyers          42.99   2 
 19 Brooks, Grant              7 TRAIL                    43.00   2 
 20 Longstreth, Kayo           6 Wind Park/Rec            43.20   2 
 21 Vincent, Tucker            7 Saco Bay Strider         43.21   3 
 22 Neault, Ryan               8 Westbrook Summer         43.75   6 
 23 Downing, Briggs            7 Gorham                   44.13   6 
 24 Brunton, Connor            8 TRAIL                    44.26   4 
 25 Kachmar, Dylan             8 Portland Rec             44.29   3 
 26 Tracy, Lucas               6 Westbrook Summer         44.50   3 
 27 Dickson, Cooper            6 Wind Park/Rec            45.31   2 
 28 Chaplin, Timothy           6 TRAIL                    46.46   5 
 29 Dutton, Harrison           6 TRAIL                    48.18   1 
 30 Thomas, Troy               7 Westbrook Summer         48.63   6 
 31 Shields, Pierce            8 Saco Bay Strider         50.56   3 
 32 Tate, Elliott              7 TRAIL                    54.08   4 
 33 Boudreau, Will             6 Freeport Track         1:14.10   2 
 
Boys 800 Meter Run 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Suleiman, Mahad            8 Cny Track Club         3:09.70   10   
  2 Woods, Kendrick            8 TRAIL                  3:19.30    8   
  3 Trieu, Evan                8 Portland Rec           3:32.70    6   
  4 Kiza, Penuel               8 Westbrook Summer       3:34.30    4   
  5 Candura, Asher             7 Cny Track Club         3:47.50    2   
  6 Campbell, Jameson          6 Westbrook Summer       3:52.00    1   
  7 Woods, Dean                7 Portland Rec           3:52.30  
  8 Vincent, Tucker            7 Saco Bay Strider       3:58.80  
  9 Dutton, Harrison           6 TRAIL                  4:09.10  
 10 Emerson, Tyler             8 Westbrook Summer       4:47.50  
 11 Boudreau, Will             6 Freeport Track         4:54.90  
 12 Longstreth, Kayo           6 Wind Park/Rec          5:28.80  
 13 Thomas, Jason              6 Westbrook Summer       5:38.20  
 14 Merrill, Eli               8 Westbrook Summer       5:44.10  
 
Boys 4x100 Meter Relay 8 & un
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 CumberlandN.Yarmouth TrackClub  'A'                 1:22.87  
  2 Windham Parks and Recreation  'A'                   1:24.00  
  3 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:30.96  
 
Boys High Jump 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Deschambault, Nicholas     8 Falmouth Flyers        2-10.00  
  2 Langelier, Dane            8 Falmouth Flyers        2-08.00  
  2 Louie, Kieran              7 Westbrook Summer       2-08.00  
  4 Neault, Ryan               8 Westbrook Summer       2-06.00  
  4 Brunton, Connor            8 TRAIL                  2-06.00  
  5 Burton, Jacoby             7 Wind Park/Rec         J2-06.00  
 -- Head, Owen                 7 Westbrook Summer            NH  
 -- Thomas, Troy               7 Westbrook Summer            NH  
 -- Brooks, Grant              7 TRAIL                       NH  
 -- Thomas, Jason              6 Westbrook Summer            NH  
 -- Tracy, Lucas               6 Westbrook Summer            NH  
 -- Emerson, Tyler             8 Westbrook Summer            NH  
 -- Shields, Pierce            8 Saco Bay Strider            NH  
 
Boys Shot Put 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Deschambault, Nicholas     8 Falmouth Flyers       21-06.50  
  2 Palmer, Wyatt              8 York                  17-09.00  
  3 Laverriere, Keagan         8 Saco Bay Strider      17-01.00  
  4 Woods, Kendrick            8 TRAIL                 16-07.00  
  5 Langelier, Dane            8 Falmouth Flyers       16-00.00  
  6 Tullman, Max               8 Cape Elizabeth        15-11.50  
  7 Howard, Wesley             8 Falmouth Flyers       14-04.00  
  8 Trieu, Evan                8 Portland Rec          13-03.00  
  9 Crockett, Callum           7 Wind Park/Rec         12-10.00  
 10 Trenholm, Drew             8 York                  12-08.50  
 11 Tate, Elliott              7 TRAIL                 12-02.50  
 12 Herrick, Wyland            8 Gorham                12-01.00  
 13 Merrill, Eli               8 Westbrook Summer      11-10.50  
 14 Dickson, Cooper            6 Wind Park/Rec         11-08.00  
 14 Shields, Pierce            8 Saco Bay Strider      11-08.00  
 16 Downing, Briggs            7 Gorham                11-07.00  
 17 Brunton, Connor            8 TRAIL                 11-04.50  
 18 Brooks, Grant              7 TRAIL                 10-05.00  
 19 Longstreth, Kayo           6 Wind Park/Rec          9-06.00  
 20 Adams, Darwin              7 York                   9-03.00  
 21 Magnuson, Jonah            6 Falmouth Flyers        9-02.00  
 22 Louie, Kieran              7 Westbrook Summer       8-10.00  
 23 Dutton, Harrison           6 TRAIL                  8-08.50  
 24 Chaplin, Timothy           6 TRAIL                  8-04.50  
 25 Boudreau, Will             6 Freeport Track         5-07.00  
 
Boys 800 Meter Race Walk 8 & un
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Neault, Ryan               8 Westbrook Summer       6:21.80  
  2 Campbell, Jameson          6 Westbrook Summer       6:23.20  
  3 Fouts, Oliver              7 Cny Track Club         6:44.40  
  4 Head, Owen                 7 Westbrook Summer       7:00.50  
  5 Thomas, Jason              6 Westbrook Summer       7:31.70  
  6 Louie, Kieran              7 Westbrook Summer       8:14.50  
  7 Merrill, Eli               8 Westbrook Summer       8:47.70  
  8 Adams, Darwin              7 York                  11:39.50  
 
Boys 200 Meter Dash 9-10
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Grace, Matthew            10 Falmouth Flyers          30.78   1 
  2 Rank, Peter               10 Portland Rec             31.71   1 
  3 Foley, Joey               10 Portland Rec             32.10   2 
  4 Brassard, Logan           10 Gorham                   33.29   5 
  5 Potts, Cade               10 Cny Track Club           33.66   3 
  6 Crockett, Dylan           10 Wind Park/Rec            34.10   2 
  7 Richards, Christopher     10 Portland Rec             34.39   3 
  8 Shimirwa, Aelal           10 Portland Rec             34.78   3 
  8 Groh, August               9 Portland Rec             34.78   3 
 10 Harmon, Will               9 Cape Elizabeth           34.97   6 
 11 Ciccomancini, Rocco       10 Portland Rec             35.03   2 
 12 O'Meara, Andrew            9 TRAIL                    35.28   1 
 13 Boissonneau, Macen         9 Falmouth Flyers          35.51   5 
 14 Verill, Nick              10 Wind Park/Rec            36.85   5 
 15 Dionne-Underwood, Benjam   9 York                     37.09   5 
 16 Peterson, Brady           10 Westbrook Summer         37.31   1 
 17 Davis, Riley              10 Westbrook Summer         37.93   2 
 18 Collis, Rohin             10 York                     38.98   4 
 19 Robinson, Cody             9 Saco Bay Strider         39.59   4 
 20 Bryant, mattias           10 Saco Bay Strider         39.63   1 
 21 Knox, Ben                 10 Saco Bay Strider         40.30   4 
 22 Bartick, Jackson          10 Gorham                   40.46   5 
 23 Mitchell-Ciampi, Allan    10 Portland Rec             40.62   4 
 24 Langelier, Gavin          10 Falmouth Flyers          41.07   4 
 25 Smith, Daniel              9 Gorham                   41.30   5 
 26 Wheeler, Ryan              9 Gorham                   41.46   6 
 27 Bouthot, Andrew           10 Saco Bay Strider         42.31   5 
 28 Smith, Caden              10 Scarboro                 42.57   2 
 29 Carpenter, Michael         9 Sanford                  43.97   1 
 30 Vincent, Jackson           9 Saco Bay Strider         44.78   4 
 31 Goodwin, Jackson           9 Wind Park/Rec            46.82   4 
 32 Knight, Paris              9 Wind Park/Rec            53.05   3 
 33 Snyder, Sebastian          9 Patriot T. C.            54.18   2 
 
Boys 800 Meter Run 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Potts, Cade               10 Cny Track Club         2:56.30  
  2 Foley, Joey               10 Portland Rec           3:05.10  
  3 Boissonneau, Macen         9 Falmouth Flyers        3:10.00  
  4 Richards, Christopher     10 Portland Rec           3:11.60  
  5 Rank, Peter               10 Portland Rec           3:16.10  
  6 Johnson, Wyatt             9 Westbrook Summer       3:29.80  
  7 Shimirwa, Aelal           10 Portland Rec           3:33.60  
  8 Oluic, Ognjen             10 Falmouth Flyers        3:37.50  
  9 Brassard, Logan           10 Gorham                 3:47.50  
 10 Vincent, Jackson           9 Saco Bay Strider       3:49.10  
 11 Smith, Daniel              9 Gorham                 3:50.40  
 12 Langelier, Gavin          10 Falmouth Flyers        3:51.40  
 
Boys 4x400 Meter Relay 9-10
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Portland Parks and Recreation  'A'                  6:01.19  
  2 Windham Parks and Recreation  'A'                   6:37.32  
 
Boys High Jump 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bartick, Jackson          10 Gorham                 4-02.00   10   
  2 Potts, Cade               10 Cny Track Club         3-08.00    8   
  3 Foley, Joey               10 Portland Rec           3-05.00    6   
  4 Harmon, Will               9 Cape Elizabeth        J3-05.00    4   
  5 Cleary, Chase              9 York                  J3-05.00    2   
  6 Adamc, C                   9 York                   3-02.00    0.50
  6 Davis, Riley              10 Westbrook Summer       3-02.00    0.50
  7 Peterson, Brady           10 Westbrook Summer      J3-02.00  
  7 Johnson, Wyatt             9 Westbrook Summer      J3-02.00  
 -- Smith, Caden              10 Scarboro                    NH  
 -- O'Meara, Andrew            9 TRAIL                       NH  
 -- Crabtree, Isaac            9 Westbrook Summer            NH  
 -- Bouthot, Andrew           10 Saco Bay Strider            NH  
 -- Brassard, Logan           10 Gorham                      NH  
 -- Foley, Nathan              9 Portland Rec                NH  
 -- Brooks, Nolan              9 TRAIL                       NH  
 -- Verill, Nick              10 Wind Park/Rec               NH  
 -- Knight, Paris              9 Wind Park/Rec               NH  
 -- Ford, Eli                  9 Falmouth Flyers             NH  
 
Boys Shot Put 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bartick, Jackson          10 Gorham                20-05.00  
  2 Langelier, Gavin          10 Falmouth Flyers       18-09.00  
  3 Verill, Nick              10 Wind Park/Rec         18-08.00  
  4 Goodwin, Jackson           9 Wind Park/Rec         15-06.50  
  5 Oluic, Ognjen             10 Falmouth Flyers       15-04.00  
  6 Brooks, Nolan              9 TRAIL                 15-02.00  
  7 Cleary, Chase              9 York                  14-03.50  
  8 Ciccomancini, Rocco       10 Portland Rec          14-00.00  
  9 Crabtree, Isaac            9 Westbrook Summer      13-03.50  
 10 Crockett, Dylan           10 Wind Park/Rec         13-02.00  
 10 Bryand, Jonah             10 Portland Rec          13-02.00  
 12 Vincent, Jackson           9 Saco Bay Strider      12-09.00  
 13 Carpenter, Michael         9 Sanford               12-03.50  
 14 Longstreth, Karl          10 Wind Park/Rec         12-03.00  
 15 Ford, Eli                  9 Falmouth Flyers       12-02.50  
 16 Snyder, Sebastian          9 Patriot T. C.         12-00.00  
 17 O'Meara, Andrew            9 TRAIL                 11-10.50  
 18 Robinson, Cody             9 Saco Bay Strider      11-08.00  
 19 Marsh, Wallace            10 Wind Park/Rec         11-07.00  
 20 Dionne-Underwood, Benjam   9 York                   9-04.00  
 
Boys 800 Meter Race Walk 9-10
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Longstreth, Karl          10 Wind Park/Rec          5:18.30  
  2 Smith, Daniel              9 Gorham                 5:18.70  
  3 Brooks, Nolan              9 TRAIL                  5:26.20  
  4 Johnson, Wyatt             9 Westbrook Summer       5:31.80  
  5 Knight, Paris              9 Wind Park/Rec          5:36.80  
  6 Carpenter, Michael         9 Sanford                5:51.80  
 
Boys 200 Meter Dash 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rogers, Sam               12 Wind Park/Rec            28.84   5 
  2 Cunniffe, Luke            12 Wind Park/Rec            29.95   5 
  3 Ford, Jack                11 Falmouth Flyers          30.72   3 
  4 Crossman, Garrett         12 Wind Park/Rec            30.78   4 
  5 Huntley, Henry            11 Westbrook Summer         30.87   5 
  6 McCann, Ian               12 TRAIL                    31.18   1 
  7 Haron, Cambel             12 Portland Rec             31.73   5 
  8 Martin, Wyatt             12 Scarboro                 31.99   2 
  9 Blades, Owen              11 Portland Rec             32.66   5 
 10 Bartick, Tyler            12 Gorham                   32.71   7 
 11 Prak, Brandon             11 Saco Bay Strider         33.09   1 
 12 Geary, Nathan             11 Falmouth Flyers          33.57   8 
 13 Muddana, Srikarthik       12 Scarboro                 33.72   4 
 14 Tingley, Tyson            12 TRAIL                    33.77   6 
 15 Sampson, Gavin            11 TRAIL                    33.78   5 
 16 Dennis, Jameson           12 Portland Rec             33.82   3 
 17 Thurston, Louis           12 Portland Rec             34.15   4 
 18 Renaud, Lucas             11 Scarboro                 34.59   7 
 19 Boudreau, Enoch           12 Freeport Track           34.75   6 
 20 Dever, Riley              11 Gorham                   35.13   7 
 21 Winch, Gabriel            12 Portland Rec             35.21   4 
 22 Bradford, Xavier          12 Portland Rec             35.43   8 
 23 Castles, Eli              11 Gorham                   35.65   4 
 24 Davis, Jackson            11 Westbrook Summer         35.75   4 
 25 Richards, Jack            12 Westbrook Summer         35.87   7 
 26 Young, Andrew             11 Wind Park/Rec            35.94   2 
 27 Dube, Nicholas            11 Westbrook Summer         36.21   3 
 28 Bryant, Tyler             11 Portland Rec             36.25   2 
 28 Humpage, Caeden           11 Scarboro                 36.25   6 
 30 Karcanes, Tristan         11 Gorham                   36.58   7 
 31 Norwald, Eric             12 Sanford                  37.13   5 
 32 Nason, Curtis             11 Saco Bay Strider         37.72   1 
 33 Suhy, Troy                12 TRAIL                    37.95   3 
 34 Briggs, Noah              12 TRAIL                    38.12   2 
 35 Cirone, Riley             11 Gorham                   39.30   1 
 36 Deschambault, Rocco       11 Falmouth Flyers          39.74   1 
 37 Day, Isaac                11 TRAIL                    40.25   1 
 38 Jensen, Thomas            11 Westbrook Summer         43.13   7 
 39 Porch, Noah               11 Cny Track Club           54.93   6 
 
Boys 800 Meter Run 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jaynes, Christopher       11 Falmouth Flyers        2:51.50  
  2 Ford, Jack                11 Falmouth Flyers        3:01.70  
  3 Shields, Sebastian        12 Saco Bay Strider       3:02.70  
  4 Napijalo, Vladan          11 Westbrook Summer       3:07.10  
  5 Sampson, Gavin            11 TRAIL                  3:07.50  
  6 Young, Andrew             11 Wind Park/Rec          3:12.40  
  7 Norwald, Eric             12 Sanford                3:18.30  
  8 Geary, Nathan             11 Falmouth Flyers        3:30.00  
  9 Bryant, Tyler             11 Portland Rec           3:34.80  
 10 Chase, Geoffrey           11 Westbrook Summer       3:51.50  
 
Boys 80 Meter Hurdles 11-12
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Blades, Nathan            12 Portland Rec             14.62   2 
  2 Cunniffe, Luke            12 Wind Park/Rec            16.07   3 
  3 Jaynes, Christopher       11 Falmouth Flyers          16.40   1 
  4 Hancock, Josh             12 Wind Park/Rec            16.63   3 
  5 Gray, Finn                12 Falmouth Flyers          17.34   2 
  6 Richards, Jack            12 Westbrook Summer         17.81   3 
  7 Humpage, Caeden           11 Scarboro                 17.88   1 
  8 Johnson, Jayden           11 Westbrook Summer         18.66   2 
  9 Bardwell, Riley           11 Falmouth Flyers          18.78   2 
 10 Andre, Forrest            12 Westbrook Summer         18.95   3 
 11 Campbell, Kaden           11 Westbrook Summer         19.15   3 
 12 Catalano, Andrew          11 Westbrook Summer         19.59   2 
 13 Nason, Curtis             11 Saco Bay Strider         23.28   3 
 
Boys 4x400 Meter Relay 11-12
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Windham Parks and Recreation  'A'                   5:28.16  
  2 Mustang Trailblazers  'A'                           5:30.90  
  3 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 6:07.89  
 
Boys High Jump 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dickson, Creighty         12 Wind Park/Rec          4-04.00  
  2 Rogers, Sam               12 Wind Park/Rec          4-01.00  
  2 Leclerc, Connor           12 Wind Park/Rec          4-01.00  
  2 Blades, Nathan            12 Portland Rec           4-01.00  
  5 Martin, Wyatt             12 Scarboro              J4-01.00  
  6 Muddana, Srikarthik       12 Scarboro              J4-01.00  
  7 Gray, Finn                12 Falmouth Flyers        3-10.00  
  7 Cunniffe, Luke            12 Wind Park/Rec          3-10.00  
  7 Bartick, Tyler            12 Gorham                 3-10.00  
  7 Catalano, Andrew          11 Westbrook Summer       3-10.00  
 11 Ciccomancini, Sante       12 Portland Rec           3-07.00  
 11 Dube, Nicholas            11 Westbrook Summer       3-07.00  
 13 Johnson, Jayden           11 Westbrook Summer       3-04.00  
 13 Blades, Owen              11 Portland Rec           3-04.00  
 13 Dever, Riley              11 Gorham                 3-04.00  
 -- Nason, Curtis             11 Saco Bay Strider            NH  
 -- Day, Brian                11 TRAIL                       NH  
 -- Burns, Logan              12 Westbrook Summer            NH  
 -- Castles, Eli              11 Gorham                      NH  
 -- Karcanes, Tristan         11 Gorham                      NH  
 -- Davis, Jackson            11 Westbrook Summer            NH  
 -- Shields, Sebastian        12 Saco Bay Strider            NH  
 
Boys Triple Jump 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Marion, Nick              12 Wind Park/Rec         26-09.00  
  2 Klatsky, George           11 Falmouth Flyers       24-08.00  
  3 Rogers, Sam               12 Wind Park/Rec         23-09.00  
  4 Leclerc, Connor           12 Wind Park/Rec         23-06.00  
  5 Suhy, Troy                12 TRAIL                 19-06.50  
 -- Boudreau, Enoch           12 Freeport Track            FOUL  
 
Boys Shot Put 11-12
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Muddana, Srikarthik       12 Scarboro              24-08.00  
  2 Dickson, Creighty         12 Wind Park/Rec         24-06.50  
  3 Rubin, Asher              12 Portland Rec          24-03.00  
  4 Shepherd, Hudson          12 Portland Rec          23-07.00  
  5 Huntley, Henry            11 Westbrook Summer      23-05.50  
  6 Campbell, Kaden           11 Westbrook Summer      23-01.00  
  7 Macgovern, Stefan         12 York                  21-10.00  
  8 Deschambault, Rocco       11 Falmouth Flyers       21-07.00  
  8 Bartick, Tyler            12 Gorham                21-07.00  
 10 Klatsky, George           11 Falmouth Flyers       21-05.00  
 11 Dube, Nicholas            11 Westbrook Summer      21-02.00  
 12 Ciccomancini, Sante       12 Portland Rec          20-08.50  
 13 Suhy, Troy                12 TRAIL                 20-07.00  
 14 Knutson, Eddie            11 Scarboro              20-01.00  
 15 Bardwell, Riley           11 Falmouth Flyers       19-10.00  
 16 Johnson, Jayden           11 Westbrook Summer      19-07.50  
 17 Davis, Jackson            11 Westbrook Summer      19-07.00  
 18 Martin, Wyatt             12 Scarboro              19-05.00  
 19 Renaud, Lucas             11 Scarboro              19-03.00  
 20 Boudreau, Enoch           12 Freeport Track        19-00.00  
 20 Marion, Nick              12 Wind Park/Rec         19-00.00  
 22 Crossman, Garrett         12 Wind Park/Rec         18-08.50  
 23 Thurston, Louis           12 Portland Rec          18-03.00  
 24 Young, Andrew             11 Wind Park/Rec         18-01.00  
 25 Shields, Sebastian        12 Saco Bay Strider      18-00.00  
 26 Sampson, Gavin            11 TRAIL                 17-02.00  
 27 Tingley, Tyson            12 TRAIL                 17-00.00  
 28 Bradford, Xavier          12 Portland Rec          16-09.00  
 29 Andre, Forrest            12 Westbrook Summer      16-08.00  
 30 Porch, Noah               11 Cny Track Club        16-03.00  
 31 Burns, Logan              12 Westbrook Summer      14-09.00  
 32 Napijalo, Vladan          11 Westbrook Summer      12-09.00  
 33 Jensen, Thomas            11 Westbrook Summer      12-05.00  
 
Boys 200 Meter Dash 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Flaker, Jayden            14 Scarboro                 25.44   3 
  2 Knighton, Jordan          14 Falmouth Flyers          26.28   4 
  3 Bossong, Reagan           13 Cny Track Club           27.23   2 
  4 Ford, Luke                14 Falmouth Flyers          27.64   3 
  5 Gray, Ryan                14 Falmouth Flyers          27.66   4 
  6 Littell, Benjamin         14 Portland Rec             27.95   5 
  7 Burke, Kevin              14 York                     28.06   1 
  8 Lynch, Owen               14 Portland Rec             28.32   2 
  9 Dalessandro, Jonathan     14 Westbrook Summer         28.63   3 
 10 Kieu, Kevin               14 Scarboro                 29.43   4 
 11 Kingsley, Jackson         13 Wind Park/Rec            30.19   5 
 12 Jones, Landon             13 Cny Track Club           30.20   4 
 12 Rouhana, Joey             14 Falmouth Flyers          30.20   3 
 14 Dixon, Seth               13 Portland Rec             30.45   2 
 15 Stephens, Derek           13 Wind Park/Rec            31.73   5 
 15 Martin, Toby              14 Scarboro                 31.73   3 
 17 Rank, Sam                 13 Portland Rec             33.09   1 
 18 Shepherd, Dylan           14 Portland Rec             33.45   5 
 19 Crabtree, Ezra            13 Westbrook Summer         34.51   4 
 20 LaPanne, Kevin            13 TRAIL                    34.57   2 
 21 Grondin, Ryan             13 Portland Rec             35.47   2 
 22 Richards, Lucas           13 Portland Rec             36.16   2 
 23 Biggs, RJ                 13 Wind Park/Rec            38.89   5 
 24 Randall, Ian              13 Scarboro                 40.96   3 
 24 Prestes, Ben              13 Portland Rec             40.96   4 
 
Boys 800 Meter Run 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ford, Luke                14 Falmouth Flyers        2:28.80   10   
  2 Bessey, Camden            14 Westbrook Summer       2:30.00    8   
  3 Young, Caleb              14 Wind Park/Rec          2:31.30    6   
  4 Pruett, Hunter            14 York                   2:34.20    4   
  5 Horne, Henry              13 Falmouth Flyers        2:35.60    2   
  6 MacGovern, Sylvain        14 York                   2:37.70    1   
  7 Baur, Jmes                14 Portland Rec           2:45.40  
  8 Dalessandro, Jonathan     14 Westbrook Summer       2:48.40  
  9 Jones, Landon             13 Cny Track Club         2:56.50  
 10 Rank, Sam                 13 Portland Rec           3:07.40  
 
Boys 3000 Meter Run 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bessey, Camden            14 Westbrook Summer      13:11.60  
 
Boys 100 Meter Hurdles 13-14
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Flaker, Jayden            14 Scarboro                 15.20   1 
  2 Langstaff, Connor         14 Wind Park/Rec            17.29   2 
  3 Martin, Toby              14 Scarboro                 19.50   2 
  4 Pease, Nolan              13 Westbrook Summer         20.69   1 
  5 Stephens, Derek           13 Wind Park/Rec            21.56   2 
  6 Gull, Aaron               13 Falmouth Flyers          21.92   2 
  7 Biggs, RJ                 13 Wind Park/Rec            24.65   2 
 
Boys High Jump 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gray, Ryan                14 Falmouth Flyers        5-05.00  
  2 Burke, Kevin              14 York                   5-02.00  
  3 Collin, Daniel            14 York                   5-00.00  
  4 Pruett, Hunter            14 York                  J5-00.00  
  4 Horne, Henry              13 Falmouth Flyers       J5-00.00  
  6 Flaker, Jayden            14 Scarboro               4-10.00  
  7 Langstaff, Connor         14 Wind Park/Rec          4-08.00  
  7 Bessey, Camden            14 Westbrook Summer       4-08.00  
  9 Rouhana, Joey             14 Falmouth Flyers        4-02.00  
  9 Young, Caleb              14 Wind Park/Rec          4-02.00  
  9 Ford, Luke                14 Falmouth Flyers        4-02.00  
  9 Holland, Colton           13 York                   4-02.00  
 13 Gull, Aaron               13 Falmouth Flyers        3-11.00  
 13 Knighton, Jordan          14 Falmouth Flyers        3-11.00  
 13 Kingsley, Jackson         13 Wind Park/Rec          3-11.00  
 13 Pease, Nolan              13 Westbrook Summer       3-11.00  
 17 Randall, Ian              13 Scarboro               3-08.00  
 17 Crabtree, Ezra            13 Westbrook Summer       3-08.00  
 -- Prestes, Ben              13 Portland Rec                NH  
 
Boys Pole Vault 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Martin, Toby              14 Scarboro               7-06.00  
  2 McKeen, Ian               14 Scarboro              J7-06.00  
  3 Dalessandro, Jonathan     14 Westbrook Summer       6-06.00  
  4 Rouhana, Joey             14 Falmouth Flyers       J6-06.00  
  5 Prestes, Ben              13 Portland Rec          J6-06.00  
  6 Ford, Luke                14 Falmouth Flyers        5-06.00  
 
Boys Triple Jump 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lynch, Owen               14 Portland Rec          32-10.00  
  2 Langstaff, Connor         14 Wind Park/Rec         30-11.00  
  3 Burke, Kevin              14 York                  29-03.00  
  4 Barrett, Kaleb            13 Falmouth Flyers      J29-03.00  
  5 Dixon, Seth               13 Portland Rec          28-05.00  
  6 Shepherd, Dylan           14 Portland Rec          27-11.00  
  7 Bossong, Reagan           13 Cny Track Club        24-05.50  
  8 LaPanne, Kevin            13 TRAIL                 22-02.00  
 -- MacGovern, Sylvain        14 York                      FOUL  
 -- Bosse, Garrett            14 Westbrook Summer          FOUL  
 
Boys Shot Put 13-14
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Littell, Benjamin         14 Portland Rec          32-05.00  
  2 Young, Caleb              14 Wind Park/Rec         30-09.50  
  3 Randall, Ian              13 Scarboro              23-00.00  
  4 Crabtree, Ezra            13 Westbrook Summer      21-04.00  
 
Boys 200 Meter Dash 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Farr, Andrew              15 Gorham                   23.29  
  2 Haron, Grant              15 Portland Rec             25.56  
 
Boys 800 Meter Run 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Farr, Andrew              15 Gorham                 2:21.20  
 
Boys 100 Meter Hurdles 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Monson, Colin             15 York                     14.84  
 
Boys High Jump 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Monson, Colin             15 York                   5-04.00  
 
Boys Shot Put 15
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ball, Ryan                15 Westbrook Summer      31-06.00  
  2 Copeland, Braighton       15 Scarboro              23-02.00  
 
Mixed 4x100 Meter Relay 8 & un
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Mustang Trailblazers  'A'                           1:29.90  
  2 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:32.25  
 -- Mustang Trailblazers  'B'                          X1:40.40  
 
Mixed 4x100 Meter Relay 9-10
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Portland Parks and Recreation  'A'                  1:11.43  
  2 Mustang Trailblazers  'A'                           1:13.00  
  3 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:23.00  
 
Mixed 4x100 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:04.41  
  2 Portland Parks and Recreation  'A'                  1:08.80  
 
Mixed 4x100 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Windham Parks and Recreation  'A'                     58.14  
  2 Portland Parks and Recreation  'A'                  1:00.00  
  3 Westbrook Summer Track & Field  'A'                 1:01.68